Tööstuslikud hõõrdepinnad

Tööstuslike presside, elektrigeneraatorite ja muude tööstuslike masinate piduriklotside hõõrdepinnad kuluvad pidevas kasutuses ning neid tuleb vahetada regulaarselt. Tööstuslike masinate piduriklotsid ei ole väike investeering ning mida suurem masin, seda suurem on kogu pidurisüsteemi klotside maksumus. Lahendus, millega saavutatakse märgatav kokkuhoid, on piduriklotside hõõrdepinna taastus. Pidurimeistri OÜ on piduri- ja sidurikatete spetsialist, kes teenindab tööstusettevõtteid kogu riigis.

Kvaliteetne hõõrdematerjal on rangelt kontrollitud

Tööstuslikud tingimused vajavad tehniliselt kvaliteetseid materjale ning on väga tähtis milliseid liime kasutada. Rahvusvahelistel turgudel tegutsevad koostööpartnerid on välja töötanud tänapäevastele tingimustele ja nõudmistele vastavad hõõrdematerjalid, mida kasutame ning müüme ka otse klientidele.

Tööstuslike hõõrdepindade tähtsaimateks omadusteks on muuhulgas kuumakestvus, hõõrdetegur ja vastupidavus. Kõiki neid omadusi uuritakse hoolega koostööpartnerite laboratooriumides. Kuni tuhat tundi kestvad testimised kvaliteedi tagamiseks kindlustavad hõõrdematerjali kõrge kvaliteedi. Pakume oma klientidele selle ala parimate hõõrdematerjalide valmistajate kvaliteetseid piduri- ja sidurikatteid.

Neetimine, kuumliimimine ja muud teenused

Hõõrdepinna taastamisel kasutame kuumliimimist ja vajadusel ka neetimist.

Vajadusel on võimalik tellida erinevaid piduriklotse ka jooniste järgi.

Pakume soodsat lahendust tööstuse erinevates valdkondades kasutatavate masinate ning seadmete piduri- ja sidurikatete taastamisel.

Võta ühendust ja küsi lisa spetsiaalsete hõõrdepindade kohta!

Pidurimeistri Oü
Siduri 9
Tallinn
11313
+372 6 555 522

+372 5620 1200
info@pidurimeistri.ee
www.pidurimeistri.ee
OLEME AVATUD E-R 8.00-17.00

19.12.2020 - 03.01.2021


puhkame!


KAUNEID PÜHI!