Piduriklotside ja siduriketaste katted korda yle 20-aastase kogemusega

Pidurimeistri OÜ emaettevõte on Kitkaliimaus OY, mis tegutseb Soomes aastast 1967. Pidurimeistri OÜ loodi Eestis aastal 1994. Koostöös Kitkaliimaus OY-ga teenindame Eestis ja Soomes suuri tööstusettevõtteid ja laia sõidukite sektorit. Tänu suurtele kogemustele ja kõrgele professionaalsusele oleme saavutanud klientide usalduse.

Meie koostööpartnerid tegutsevad nõudlikel rahvusvahelistel turgudel. Tihe koostöö suurte hõõrdematerjalide valmistajatega tagab tehniliselt kõrgekvaliteetsed ja tänapäevastele nõudmistele vastavad tooted. Müüme tööstuslike hõõrdematerjalide erinevaid liike erinevates suurustes ja kogustes.

Teenindame kliente hõõrdepindade taastamisel kuumliimimise ja neetimise meetodil. Pakume soodsaid lahendusi sõidukite piduriklotside ja siduriketaste katete taastamisel. Hõõrdepindade taastamisi teeme nii tööstuse erinevate valdkondade seadmetele, haagissuvilatele, järelhaagistele, traktoritele, veoautodele, mootorratastele kui ka vanadele sõiduautodele ja kaubikutele. Valmistame piduritorusid.

Võta meiega ühendust ning võid olla kindel, et saad kiire ja kvaliteetse teeninduse ning soodsa lahenduse.

USUME, ET SUUDAME TEID AIDATA KÕIGIS HÕÕRDEPINDADE TAASTAMIST PUUDUTAVATES KÜSIMUSTES.

Pidurimeistri Oü
Siduri 9
Tallinn
11313
+372 6 555 522
info@pidurimeistri.ee
www.pidurimeistri.ee
OLEME AVATUD E-R 8.00-17.00

19.12.2020 - 03.01.2021


puhkame!


KAUNEID PÜHI!

Soovita meid

Facebook Twitter 1Share